KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6925781
nr 692 5781
Akvarell
1800-tal, Gårdsmotiv, 21x27
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 18 april 2011
kl 18:26:16
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr